Recenzie Manuka Health Manuka med MGO™ 550+ 500g

Overené recenzie Manuka Health Manuka med MGO™ 550+ 500g

zajo

Pridané: 4. decembra 2017

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• je to unikát , odporúčam pri zápale hrdla, priedušiek a problémoch so žalúdkom.

sporty_people_svk

Pridané: 14. novembra 2017

Zakúpený v Lieky ma nebavia

Sice je dost drahy, ale lyzicka denne pocas celej zimy a mozem sportovat v kazdom pocasi.

Pridané: 2. decembra 2016

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• vhodny na zapal hrdla, aj poranenia koze, aj na afty

zazrak prirody

Pridané: 15. januára 2015

odporucam

Pridané: 7. decembra 2014

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• Uzdravil mi opakujuci zapal mechura.

Super produkt.

Katarina Medvedova

Pridané: 1. októbra 2014

• vyborna alternativa liecby
  • vysoka cena

na mnohe choroby existuje alternativna liecba a mnoho ludi pri prvvych priznakoch siaha po liekoch co je chyba
s medom manuka som vyliecila chripku za 3 dni
aj ked je to draha zalezitost je to vyborna vec
ma skvelu chut a urcite v buducnosti budem objednavat znova

Reakcia obchodu  Lieky ma nebavia

Sme úprimne potešení keď vidíme podobné recenzie a prajeme vám aby ste potrebovali medíku čo najmenej.
Do budúcnosti vám odporúčame vyskúšať nižší faktor, napríklad MGO400, ktorý je o cca tretinu lacnejší a z nášho pohľadu postačujúci. Za pokus to stojí a ešte k tomu aj vaša peňaženka bude zrejme štastnejšia :)

Pridané: 16. júla 2014

• jasné, rýchle, vecné
  • viac detailov o produktoch by sa zislo

odporucam, hlavne ta dodavka v ten isty (pracovny) den je super

Reakcia obchodu  Lieky ma nebavia

Ďakujeme za recenziu. Naše produkty dodávame tak rýchlo ako to len ide, keďže si uvedomujeme, že čas v prípadoch ochorenia býva jedným s kľúčových faktorov.
Jednoducho sa riadime názorom.
..čím skôr vám ho dodáme tým menej ho budete potrebovať, čo je naším prvoradým cieľom.
Produkcia Manuka medu je obmedzená a vysoký dopyt zvyšuje každým rokom aj cenu medu, čo nás samozrejme neteší a preto sa snažíme robiť všetko tak, aby naši zákazníci mohli med využívať čo najefektívnejšie.

Pridané: 3. apríla 2014

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• Nahradili som liecbu lekmi prirodnym produktom
  • Asi len dost vysoka cena

Som spokojna a istotne v buducnosti zopakujem moju objednavku.

Reakcia obchodu  Lieky ma nebavia

Ďakujeme za vyjadrenie názoru. Veľmi nás teší, že ste jedna zo zákazníčok, ktoré ocenili kvalitu našich produktov aj časom stráveným pri písaní recenzie. :) Nech vám zdravie slúži

Pridané: 17. decembra 2013

(Upravené 17. decembra 2013)

• jednoduse nejlepsi

Pouzivam s 5ti letou dcerkou kazde rano lzicku.
Mala mela od mala problem jit na "velkou",dale ma alergii na roztoce a od topne sezony neustale doma s usima,chripkama atd.a ja padla vzdy s ni.Prvni med jsme dostali jako darek primo z Nov.Zelandu. Ja ho zacla pouzivat pravidelne pred 2mesici a postupne zapojila malou a ted mame ranni ritual a tesime se na nasi lzicku.Mala ted "chodi" pravidelne a jsme bez nemoci.Nutno dodat,ze jsem neustale v kontaktu s lidma,takze bacili jsou vsude kolem me a mala je extremne chytlava na kazdy bacil.Muj chlap(odpurce vseho) na nej zacal tajne chodit,ale nikdy by to nepriznal:-)...Takze hledala jsem,kde med koupit a mela jsem stesti...dekuji moc.

Pridané: 15. novembra 2013

(Upravené 15. novembra 2013)

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• kvalitny produkt - najlepsi med aky som kedy mala
  • skvely pristup - mailom, telefonicky aj osobne
  • zatial som nenasla

Jediny slovensky obchod, kde tento med predavaju a vidno, ze sa specilizuju len na to.
Majitel mi med priniesol osobne, bolo citit, ze to co robi, robi srdcom.
Manuka med si kupujem pravidelne, zimu si bez neho neviem predstavit. Kazdy den si davam jednu lyzicku. Je drahsi v porovnani s klasickymi medmi, ale ucinky sa tiez nedaju porovnat. Podporuje moju imunitu a zapaly hrdla uz nehrozia.
Moze vas prekvapit svojou hustotou, je totiz hustejsi v porovnani s klasickymi medmi, ale chuti skvele.
Kto je za prirodny produkt a nie medicinu z lekarne, tak nech vyskusa. Dobry kupa.